Jdi na obsah Jdi na menu
 


Každý všední den na NOVĚ ráno v 8:35!

Píše se rok 1812 a před branami právě založeného města Santa Lucía je skupinou španělských osadníků vedených Hernandem Sánchezem de Moncada přepadena indiánská osada Kumiyai. Během útoku je před zraky vlastního syna zabita krásná Hatamawi. Chlapec Tisha zůstane už navěky poznamenán touto strašlivou skutečností.

Po krvavé razii na indiánských obyvatelích jsou sirotci přivedeni do města, kde pětiletého Tishu pozná sestra Dona Alejandra, María Pía. Nalezeného synovce se ujme a dá mu jméno Diego de la Vega. Nemá nejmenší tušení, že v jejím domě vyrůstá budoucí mstitel Zorro.

Uplyne mnoho let, než Don Diego dospěje, aby našel proradného Fernanda Sáncheze a pomstil smrt své matky. Během té doby pozná mladou, divokou a velmi krásnou Esmeraldu, do níž se hluboce zamiluje. Dívka však jeho city neopětuje, neboť její srdce patří jinému – muži, jemuž všichni přezdívají Zorro...

Marlene Favela jako Esmeralda

povolání: herečka

věk: 32 let

Datum narození: 5.8.1976

Místo narození: Santiago Papasquiaro, Durango, Mexico

Znamení: lev

Marlene Favela celým jménem Silvia Marlene Favela Meraz má 3 nevlastní bratry.Narodila se na severu Mexika, v provincii Santiago Papasquiaro Durango, začínala jako modelka, později byla přijata jako zaměstnanec televize, kde začala jako hlasatelka programu "Camarôn que se duerme.. Později začala svou kariéru v dramatech jako "La casa en la playa" s Cynthiou clitbo a Sergiem Goyry, "Carita de Angel", kde ztělesňovala Ambar Ferrer, potom v "La intrusa" s Gaby Spanic, také v "Entre el amor y el odio" s Césarem Evorou, mezi jinými důležitými postavami. Má také profesionální zkušenost na prknech, která znamenají svět, v inscenacích jako "Sueňos de un Seductor" a později "Sé infiel", "atd. Zároveň dělala moderátorku pořadu "Meridiano X".

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

help me

(dgf, 18. 6. 2010 13:14)

prosim vas nevite kde bych se mohla podivat zdarma na zoro meč a růže moc diky ozvětese na můj email : kolka101@seznam.cz

prosím

(esmeralda horvathova, 27. 12. 2009 12:27)

nevíte kde se mužu podívat na ten film je super ale nevim kde

zorro

(dominika, 24. 10. 2009 16:36)

taditen film je super

baječny film

(sabinka , 16. 8. 2009 23:21)

tento serial sem sledovala od začatku aj je bobmbovní měla sem s něho radodt moc moc je to super film