Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pasion de Gavilanes = Plameny vášně

2. 7. 2008

Pasion de Gavilanes

Originální název: Pasión de gavilanes

 

Motto: Tv seriál 2003-2004

 

Typ filmu: Drama, Romantický

Rok výroby: 2003/04

Hrají:

Danna García, Mario Cimarro, Paola Andrea Rey, Juan A. Baptista, Natasha Klauss, Michel Brown, Zharick León, Lorena Meritano Gelfenben, Juan Pablo Shuk, Cristina Lilley, Ana Lucia Dominguez, Juan Sebastián Aragón, Jorge Cao, Gloria Gómez, Lady Noriega, Consuelo Luzardo, María Margarita Giraldo, Júlio del Mar, Sebastian Boscán, Andrés Felipe Martínez, Santiago Bejarano, Geoffrey Deakin

Stručný Popis:
V centru příběhu stojí tři chudí bratři Reyesovi: Juan, Oscar a Franco. Mají ještě sestru Libiu. Proti nim stojí bohatá rodina Elisondo, kterou tvoří manželé Gabriela a Bernardo. Život jim dopřál tři krásné dcery, Normu, Jimenu a Saritu. Bernardo Elisondo se ale zaplete s Libiou. Krátce poté umírá po autonehodě, když se dozvěděl, že se Libia (těhotná) chystá do jeho domu. Myslela si, že Bernardo nemá závazky, protože považovala jeho dcery za jeho neteře. Hluboké zklamání jí přivede až k sebevraždě.

Na Libiině pohřbu přísahají její bratři pomstu rodině Elisondo. Přichází na jejich pozemky s tím, že se nechají zaměstnat, ale jejich jediným cílem je pomstít se. Nejstarší Reyes, Juan, chce všechno řešit podle přísloví oko za oko, zub za zub. Chce se zbavit Gabriely. Oscar, kterému jde hlavně o majetek Elisondovy rodiny se rozhodne svést jednu ze sester Elisondových. Juan se na prvný pohled zamiluje do Normy, která ale bohužel pro něj (ale nešťastně) vdaná za nepříjemného Fernanda, který po Normě vyžaduje její manželskou povinnost – spát s ním. Zklamané Normino srdce přijme Juanovu lásku. Franco si začne zahrávat s nejmladší sestrou Jimenou, která k němu zahoří láskou. Velmi trpké pro ni bude poznání, že Franco miluje barovou zpěvačku Rosario.

Později dokonce dojde k únosu Oscara a Jimeny. Ale všechno zlé je k něčemu dobré. Zamilují se do sebe a tajně se vezmou. Když se to dozví Gabriela, vyhodí Jimenu z domu, ať si jde bydlet k Reyesovým. Hodně překvapená je také, když se dozví o vztahu mezi Normou a Juanem. Sarita také nezůstane sama a zamiluje se do Franca.

 

Plameny vášně (Pasión de gavilanes)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PDG blog

(Tom, 11. 7. 2010 21:08)

Ahoj máš mooooc pěkný blogís! Strašně se mi líbí dess. Kdybys chtěl/a skočit na můj, byl bych hodně rád. Je to vlastně oficiální blog o Plamenech vášně. Klidně mi přidej i komentář, hlasuj v anketách a nebo se zůčastni soutěže : adoptuj si postavu...Více se dozvíš na mým blogu ;))) www.pasiondegavilanes03.blog.cz

Re: PDG blog

(Simon, 6. 7. 2011 15:31)

Pěkný blog tome, chci se tě jen zeptat, jestli nevíš kde se dá na PDG kouknout online aniž bych to musela stahovat a krom-www.taxu.cz - tam nejsou všechny díly a některé se nespustí.... předem díky za odpověď...;))

Mánia

(Nikuška, 21. 2. 2009 11:07)

Ahhh.....ja túto telenovelu milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.......