Jdi na obsah Jdi na menu
 


Angel Rebelde = Nezkrotná Lucía

2. 7. 2008

 

Angel Rebelde

Název - Angel rebelde

Originál - Angel rebelde

Počet dílů - 217

Rok výroby - 2004

Země výroby - Venezuela

TV Spol. - Venevision, Fonovideo

Interpret - Rogelio Martinez

Téma - Angel rebelde

 

 

Hrají: Grettel Valdez, Víctor Noriega, Rodrígues, Bernie Pags, Lisette Morelos, Ismael La Rosa, Carlos Augusto Maldonado, Marcela Cardona, Jorge Luis Pila, Dessideria D´Caro, Shalim Ortiz, Osvaldo Ríos, Alba Roversi, Claudia Islas, Ariel López Padilla, Maritza Bustamante, Claudia Reyes, Norma Zúñiga, Franklin Vírgüez, Marisol Calero, Adriana Acosta, Konstantinos Vrotsos, Rodrigo Vidal, Orlando Fundichely, Vivian Ruiz, Patricio Borghetti, María Antonieta Duque, Sandra Itzel, Alba Raquel Barros, Juan Pablo Gamboa

Stručný Popis:

Lucia je přívětivá optimistická a tvrdě pracující mladá žena, která pomáhá rodině tím, že pracuje jako řidička autobusu v Miami. Jejím světem jsou ulice města. Vzestupy a pády v jejím životě ji naučily, už v tak mladém věku, jak se bránit před vším a přede všemi. Ale nic ji nemohlo připravit na nelítostného soka, se kterým se brzy střetne...zarytého nepřítele, který je schopen udělat cokoliv, aby ukradl lásku jejího života. Lucia je hluboce zamilovaná do Raúla, chudého mladíka, který bezúnavně pracuje v obyčejné rostlinné školce, která patří jeho strýci. Raúl cítí k Lucii to samé a jejich vztah je ideální až do chvíle, než přijme práci v luxusním domě Covarrubiasových. Jeho vstup do tohoto domu změní vše. Protože se tu setkává s Cristal, jednou z vnuček hlavy rodiny, doni Enriquety Covarrubias. Cristal je až ničemně krásná, ale má ďábelskou proradnou duši. Je dokonce schopná svést svého švagra, Ernesta, fakticky před zraky její nevinné sestry Natachy. Když potká Raúla, Cristal je jím okamžitě zaslepená a rozhodne se vybojovat si ho a to i navzdory sociálním rozdílům. Od této chvíle se stane Luciinou nejhorší noční můžou. Raúl je nejen očarován Cristalinou fyzickou krásnou, ale také jejím bohatstvím a kultivovaností, aniž by tušil, že ve skutečnosti je Cristal zvrhlá. A to ještě není vše. Co si Raúl nedokázal představit ani v té nejděsnější fantazii: Cristal a Lucia jsou sestřenice, takže část majetku Covarrubiových patří Lucii. Toto tajemství bylo střeženo po mnoho let, věděla o něm jen hrst lidí. Před dvaceti lety se totiž stalo něco, co zapříčinilo tuto abnormální situaci. Elena, Luciina matka, otěhotněla s obchodním partnerem doni Enriquety - Alejandrem Valderramou. Rozhněvaná dona Enriqueta vydědila svou dceru Elenu, zničila Alejandra a využila svého vlivu, aby ho nechala odsoudit za vraždu, kterou nezpůsobil. Opuštěná a chudá Elena utekla od všech a tajila Lucii celou pravdu. Jenže znovuobjevená pravda ovlivnila Luciin život. Její otec je propuštěn z vězení a hledá svou milovanou Elenu. Konečně je schopen pomstít je bezohledné Enriquetě, tak, že znovu získá vše, o co ho připravila. Když získal zpět rodinu a peníze, začala se Alejandro soustředit na proměnu Lucie v noblesní a elegantní ženu. Lucia během toho najde nové lásky a nové sny. Jenže hluboko uvnitř je to pořád ta samá holka, co miluje Raúla. Nyní je připravena čelit nejobtížnější bitvě svého života: musí znovu získat lásku, o kterou přišla.

 

Nezkrotná Lucía (TV) (Ángel rebelde)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zelenou

(Petra , 18. 5. 2017 10:22)

Jsou nake díly?? Český? Děkuji mail. Valesovapetra@outlook.cz. Byla bych ráda kdyby byly nějaké díly..

NEZKROTNA LUCIA

(MARTINA, 25. 3. 2013 8:34)

ahojky prosim nevite nekdo kde muzu stahnout vsechny dili nezkrotne lucii ?

žádost

(Verča, 19. 6. 2012 19:21)

Nemáte někdo všechny díly této telenovely??? Email:Verulik21@seznam.cz

Žádost

(Nika, 6. 7. 2009 16:39)

Nemáte někdo všechny díly? Já jsem stíhala akorát 3 z 217... Díky mail: nikimal@seznam.cz byla bych Vám vděčná!!!

Re: Žádost

(Renča, 30. 8. 2011 12:21)

prosím,dejte tu odkazy na aspon nejaké díly,děkuji moc

Prosba

(Veronika, 2. 1. 2011 12:12)

Tato telenovela jsme si strašně líbila, ale mrzí mě že jsem jenom viděla pár dílů a to jenom když jsem nešla do školy. Blbý bylo že to dávalo ráno. Ale teď to nikde nemůžu najít česky nebo aspoň slovensky. Kdyby někdo věděl kde jsou všechny díly tak se prosím ozvěte na veva741@seznam.cz Byla bych vám hodně vděčná. :)

angel rebelde

(linda esmeralda, 4. 12. 2009 11:08)

ahoj moc pekna telenovela moc se mi libila krasne moc...............

rebelde

(šárka, 1. 10. 2009 15:20)

kdy to date napište šárka