Jdi na obsah Jdi na menu
 


Juana La Virgen = Juanin zázrak

2. 7. 2008

 

Juanin zázrak

 

Název - Juanin zázrak

Originál - Juana la virgen

Počet dílů - 153

Rok výroby - 2002

Země výroby - Venezuela

TV Společnost - RCTV

Interpret - Jyve V

Téma - Solo a tu lado quiero ...

Příběh:

Sedmnáctiletá Juana Peréz  má velké plány do budoucnosti, stejně jako každá jiná dávka v jejím věku. Je výbornou studentkou a dostala stipendium na univerzitu v Los Angeles. Mauricia De la Vegu, bohatého majitele časopisu, který se svou ženou nemůže mít děti (rozhodli se uměle oplodnit jinou ženu), zatím nezná, ale brzy se jejich osudy spojí. A to v den, kdy jde Juana na běžnou gynekologickou prohlídku. Zdravotní sestra totiž nechtěně zamění karty a doktor Juanu omylem oplodní. Tak v Juanině těle vzniká nový život, život Mauriciova a jejího dítěte. Juana se tak stává dříve matkou než ženou. Navíc je spojena s mužem, kterého nezná. Když se Mauricio o omylu dozví, chce Juanu najít. Juana navíc začne pracovat pro Mauriciův magazín. Brzy se jeden do druhého zamilují. Ale čeká je mnoho překážet, které musí překonat. Carlota nenechá totiž Mauricia jen tak nějaké ženě. O Juanu se zase zajímá David. Carlota zuří když zjistí, že Mauricio a Juana jsou teď někde spolu na útěku. Carlota a Desiré se zase trochu pohádají, Carlota řekne Desiré, že je jí úplně jasné, že má od začátku zájem jen o Mauricia a pak se jí vysměje, že je frigidní. Mauricio a Juana jsou na místě. Zastaví u nějakého starého domu, vypadá to tak, že je ten dům prázdný. Mauricio se jde podívat dovnitř, Juana čeká venku, ale začne se tam sama bát a tak jde za Mauriciem dovnitř. V domě opravdu nikdo nebydlí, ale za to je tam strašný nepořádek, prach a spousta krámů. Není tam elektřina, ani voda, ani WC a tak se tam Juaně nelíbí. Pérezovi jsou nervózní, protože neví vůbec nic o Juaně. A aby toho nebylo málo, Mauricio se stane hlavním podezřelým z vraždy....

Juana

 

Sedmnáctiletá dívka, která vyrostla v chudší čtvrti. Přesto se jí podařilo získat stipendium na škole v Los Angeles. Vše se jí dařilo až do chvíle, kdy z krevních testů zjistila, že je těhotná. Juana si to neumí vysvětlit, protože za celý život neměla žádný intimní styk. Ani matka, ani babička, ani strýc Manolito pro ni nemají pochopení, a tak Juana utíká z domu.

Mauricio

Úspěšný muž, majitel prosperujícího časopisu. Má manželku Carlotu a touží už jen po jediné věci: po dítěti. Mauricio kdysi prodělal vážnou nemoc, a tak se spoléhá jen na umělé oplodnění spermiemi, které si uložil před léčbou. S Carlotou se mu dítě nedaří počít, tak hledá jinou ženu. Aniž by to tušil, lékaři na klinice omylem oplodnili Juanu.

Carlota

 

Mauriciova manželka, která těžce snáší fakt, že se Mauricio rozhodl mít dítě s jinou ženou, když ona není schopna otěhotnět. Carlota vyrostla v bohaté rodině, proto je takříkajíc rozmazlená a zvyklá mít všechno. Dokonale se umí přetvařovat. Aby se nenudila, má vlastní butik.

 

Ana María

 

Juanina matka, učitelka ve škole, kam Juana chodí. Juanu porodila v sedmnácti letech a od té doby musí neustále poslouchat výtky své matky Azuceny. Ana María nemá stálého partnera a naivně věří, že její současný přítel, Alfonso, ji skutečně miluje.
Manolito

 

Bratr Any Maríi a strýc Juany. V rodině je jediným mužem. Nemá stálou přítelkyni, a tak má čas věnovat se Juaně, pro kterou je největší oporou. Živí se opravami různých přístrojů do domácnosti.

Desiree

 

Nejlepší kamarádka Carloty. Právě ji opustil manžel Francisco a záhadně zmizel. Desirée je bez peněz a nastěhuje se do Carlotina domu, kde ji uchvátí Mauricio. Později začne pracovat v Mauriciově časopisu.

Brandy

 

Nejlepší kamarádka Juany, která pracuje v Mauriciově časopisu. Jako první sdílí s Juanou její úzkost z nečekaného těhotenství a snaží se jí pomoci. Líbí se jí David.

Rogelio

 

Otec Carloty a jejích dvou bratrů. Když má jasný cíl, dokáže jít i přes mrtvoly. I když je ženatý, bezostyšně se snaží zaujmout Desirée. Chce připravit svého zetě Mauricia o jeho časopis.
David

 

Zpravodaj Mauriciova časopisu, pohledný mladý muž. Když poznává Juanu, nabízí jí přátelství a doufá v to, že se do něj zamiluje.

Armando

 

Mauriciův přítel a kolega z redakce. Je to klasický představitel mužského pokolení, který by viděl ženu nejraději v kuchyni a prádelně. Má tajný poměr se svou kolegyní Enriquetou, která ale nechce být jen jeho hospodyňkou.

 

Enriqueta

 

Také pracuje v Mauriciově časopisu, je to nadřízená Brandy. Má tajný poměr kolegou Armandem. Enriqueta je trochu přísná, ale není zlá.

 
Francisco

 

Manžel Desirée. Intrikoval s Rogeliem, ale nakonec couvnul, když nechtěl svého přítele Mauricia zradit. A draze za to zaplatil.

 

Azucena

 

Matka Any Maríi a Manolita, babička Juany. Pracuje v domácnosti a připravuje empanady pro celou čtvrť. Má velmi přísné měřítko pro všechno, co dělá její dcera, potažmo vnučka. Nejdůležitější pro ni je, co tomu řeknou lidi.

 
Amparito

 

Rogeliova manželka. Je nespolehlivá, přehnaně náročná, nedůvěřivá a zahořklá ve svém nefungujícím manželství.

 
Alfredo

 

Vypočítavý  starší syn Rogelia a Amparo Vivasových, přesná kopie svého otce a také jeho pravá ruka. Otec ho využívá v boji o převzetí časopisu Pozitivo. 

 

Alfonso

 

Přítel Any Maríi, který jí sliboval hory doly, ale vůbec neměl v úmyslu opustit svou rodinu.

 

Leandro

 

Malý chlapec, který vyrůstá v sousedství Juaniny rodiny. Pomáhá doně Azuceně při prodeji jejích empanád.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Juanin zázrak

(Milada, 7. 2. 2010 13:32)

Prosím vás nemáte odkaz na stahování Juanna zázraku moc ráda bych stáhla ze sháre-rapid děkuji

ano ano xD

(Niky, 22. 1. 2009 14:40)

tuhle telenovelu mam taky moc ráda.dřív mi připadaly telenovely trapný ale tahle je jiná.fakt se mi moc líbí.a vzhledově taly norkys batista ale mrcha to je né že ne xD..

pozdrav

(karolka, 20. 1. 2009 15:05)

sice je pěkná ale mrcha ve skutečnosti taková určitě není ale v seriálu jo.Já drží palce Mauriciovi Juaně jejich dítěti

Petikova

(Kristyna, 30. 11. 2008 21:53)

Telenovela se mi moc libi.

pozdrav

(jitka, 23. 8. 2008 12:33)

Miluji telenoveli už od 12 let a nikdy jsem váš díl nezmeškala.Nejvíc se mi líbí Norkys Batista(Desiré)miluji jí a chci být jako ona takle krásná.